Podlahové topení Giacomini

Kód: 1046
Neohodnoceno
Značka: Giacomini
908 Kč / ks 750 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Při nesčetných studiích systémů vytápění se dokázalo, že systém sálavého vytápění podlahou, který využívá moderní technologii, dodává lidskému tělu komfort a pohodu vyšší než normální systémy topení. Dosáhne se tak komfortního pocitu pomocí konstantní teploty, která je rozvedena do po celé ploše vyhřívané místnosti.

Cena 750 Kč/m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

SÁLAVÉ VYTÁPĚNÍ PODLAHOU

Pocit pohody je jednou z nejdůležitějších věcí, se kterou musíme počítat při instalaci topení.

Vývoj technologie, který byl zaznamenán v posledních letech v oblasti pohody v prostředí a zvláště v sektoru systémů vytápění a jejich regulace, byl opravdu důležitý: vyvinula se nová generace sálavého vytápění podlahou pomocí nízké teploty vody v systému, díky tomu došlo k výrazným úsporám na spotřebované energii.
Firma GIACOMINI se dala touto cestou, aby uspokojila co nejlepším způsobem nároky našich zákazníků.

Sálavé vytápění podlahou je známo již velmi dlouho, ale definitivní souhlas dostalo až po vylepšení některých faktorů jako jsou: izolace, systémy prostorové regulace a na trh přišly trubky ze syntetického materiálu, které plně nahradily železné a měděné trubky. Zároveň s vývojem systémů regulace a elektronické kontroly bylo umožněno upravit technické pojetí a odstranit zdroje poruch. Tímto zdokonalením byla navrácena důvěra systému sálavého vytápění podlahou a bylo mu umožněno dobýt si tak zaslouženou pozici v moderní instalaci.

Tato moderní technologie nám umožnila odstranit v podlaze příliš vysoké teploty, jejichž příčinou docházelo ke špatnému krevnímu oběhu a k otékání.

prubeh-vytapeni

ÚSPORA DÍKY PODLAHOVÉMU VYTÁPĚNÍ

Podlahové topení giacoklima® nám umožní vysokou úroveň pohody při nízké teplotě vody v systému. Jelikož se celý povrch podlahy stane povrchem sálavým, je možné dodat spotřebiteli stejný pocit pohody, přestože teplota vzduchu bude přibližně nižší o 2 °C. Spotřebitel má pocit, že žije v prostředí, které je vyhřáté na 20 °C - 21 °C, ve skutečnosti teploměr ukazuje pouhých 18 °C. Dochází k menším disperzím tepla z prostředí směrem ven, což nám přináší velmi zajímavou energetickou úsporu, která je ve shodě s novými normami, které se týkají energetické úspory.

Naším sálavým systémem giacoklima® se vytápí především tak, aby to vyhovovalo uživatelům a odstranilo se tak hromadění tepla u stropu, jak je tomu u tradičních systémů vytápění. Zamezí se tepelným ztrátám v oblasti stropu.

Tak nízká teplota vstupní vody umožní i použití alternativních zdrojů energie (sluneční energie za pomocí akumulačních nádrží, energie vyrobena pomocí tepelných čerpadel nebo opětným získáním z průmyslových procesů).
Izolační panel nebo-li systémová deska, plní důležitou funkci při akustické izolaci, jelikož pohlcuje hluk mezi různými patry. Takže, pokud budeme porovnávat tento systém s tradičním radiátorovým systémem z pohledu počátečních nákladů, musíme vzít na vědomí i tento důležitý komponent.

Přemýšleli jste někdy nad tím, že na každé otopné těleso připadne asi tak 1 m2 užitného povrchu, který není nikdy využitý, ale zaplatili jste za něj tisíce? Zkuste udělat rychlý výpočet a zjistíte, kolik byste mohli ušetřit s podlahovým topením giacoklima®. Rádi Vám zpracujeme návrh podlahového vytápění, doporučíme námi certifikovanou firmu na montáž a s radostí Vám na tento systém udělíme 25letou záruku, stačí se jen ozvat našim obchodním zástupcům.