Čistička vzduchu Daikin MC70L

Kód: 1094
Neohodnoceno
Značka: Daikin
14 157 Kč / ks 11 700 Kč bez DPH
Na dotaz

Japonská čistička vzduchu Daikin MC70L zajistí vyšší komfort dýchání nejen pro alergiky a astmatiky. Díky unikátní technologii Flash Streamer dosahuje vyšší účinnosti čištění vzduchu. Odstraní 99,6 % těžkých alergenů (roztoče, pyly a plísně)! Účinně odstraňuje cigaretový kouř, zápach z cigaret a nepříjemné pachy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čističku vzduchu Daikin MC70L můžete ovládat pomocí dálkového ovládání. Přes vysoký vzduchový výkon vhodný pro boj s prašností se hlučnost přístroje pohybuje v extrémně nízkých hodnotách 16-48 dB. Tichý mód vás nebude rušit ani při spaní. Pro noční provoz můžete také nastavit úroveň jasu signalizačních diod na přístroji.

Čističku je možné provozovat v automatickém módu podle míry znečištění vzduchu, v pylovém režimu vhodném pro alergiky a v režimu negativních iontů, který vzduch zejména osvěžuje.

 Čistička vzduchu DAIKIN MC 70 L obsahuje:

  • Prachový předfiltr pro zachytávání největších částic a antibakteriálním nátěrem.
  • Jednotka Flash Streamer generuje vysokorychlostní elektrony, které účinně rozkládají chemické sloučeniny jako jsou pachy a formaldehydy do neškodných vedlejších produktů.
  • Nano-fotokatalyzátorový TIO2 filtr společně s jednotkou Flash Streamer rozkládá nebezpečné plyny (je 300krát účinnější než aktivní uhlíkové filtry). Je schopen rozložit 114 druhů znečišťujících a škodlivých plynů bez vytváření druhotného znečišťování. Tento filtr má schopnost vlastní regenerace, díky procesu samočištění není prakticky nutné filtr vyměňovat.
  • Ionizátor vytváří velké množství záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží. Shluky prachových částic jsou jsou zachyceny na elektrostatickém filtru.

Čistička obsahuje zásobu 5 skládaných filtrů, které je třeba měnit po 9-12 měsících.

Filtry tedy vydrží na 4-5 let chodu a je možné je objednat v našem e-shopu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Vhodná do plochy místnosti: 46 m2
Hmotnost jednotky: 8,5 kg
Maximální průtok vzduchu: 420 m3/h
Dálkové ovládání: ano
Účinnost odstranění prachu: 99,6 %
? Úroveň hluku : 16/48 dB(A)
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 403 x 241 x 576 mm