Mobilní Tepelné čerpadlo MIDEA MPPDB-12HRN7

MPPDB-12HRN7

Nový produkt

 • Značka MIDEA je na trhu  již 20 let
 • Nové ekologické chladivo R290
 • Nejžádanější výrobek
 • Dálkové ovládání a kompletní příslušenství je součástí balení
 • Značkové komponenty, nízká spotřeba
 • Nízká hlučnost značkového kompresoru
 • Možnost časového programování
 • Záruční a pozáruční servis


Mobilní klimatizace s funkcí tepelného čerpadla
Funkce: chlazení, ventilace, topení, vysoušení.

Více informací

1 Položka

13 298 Kč
s DPH

10 990 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Ke stažení

Více informací

Mobilní klimatizace s funkcí tepelného čerpadla

Mobilní klimatizace je příjemným osvěžením v parných dnech, zejména v bytech, kde je problém s instalací nástěnné klimatizační jednotky. Ideální je zejména do podkrovních bytů, domácností s malými dětmi, seniory či všude tam, kde chcete mít příjemné prostředí i v létě.

Má dostatečný výkon pro chlazení interiérů o výměře až 35 m2

Ovládání klimatizace je snadné, stačí ji zapnout, nastavit a postavit tam, kam potřebujete. Její součástí je dálkový ovladač s displejem, který zobrazuje údaje o teplotě i 24hodinovém časovači. Díky němu si například nastavíte chlazení tak, abyste měli doma příjemně, až se vrátíte z práce. Příjemným bonusem je přijatelná hlučnost max. 50 dB i velice dobrá spotřeba energie, díky čemuž spadá do energetické třídy A.

Nutnou podmínkou pro užívání mobilní klimatizace je vyvedení teplého vzduchu generovaného při chlazení ven z okna - pomocí odtahové hadice.

FAQ – nejčastější dotazy

 

 1. Pro jak velikou místnost je mobilní klimatizace použitelná? Použitelnost pro místnosti až do plochy 35 m2.
 2. Jak řešíme odvod teplého vzduchu? Klimatizace vydechuje odpadní teplý vzduch pomocí flexiblní hadice, kterou je nutné zaústit mimo klimatizovaný prostor. Délka hadice je až 2 metry a díky vnitřnímu průměru 120 mm je odvod tepla velice efektivní.
 3. Mohu využít pro více místností? Ano, mobilní klimatizace je vybavena kolečky pro snadnou manipulaci a využití ve více prostorách díky své mobilitě v porovnání s pevně instalovanou klimatizací.
 4. Co je součástí balení? V balení naleznete jednak bezdrátový dálkový infraovladač a kompletní příslušenství pro instalaci.
 5. Doprava a platba? Jako dovozce zajišťujeme dopravu po celé ČR prostřednictvím přepravní služby a mobilní jednotku je možné zaslat také na dobírku. Další informace také naleznete v Obchodních podmínkách.
 6. Záruční a pozáruční servis? Jakožto dovozce do ČR zajišťujeme jednak záruční, tak i pozáruční servis.
 7. Jaká je účinnost klimatizace? Z 1 kW dodané elektrické energie získáte zhruba 3 kW chladu (tepla).
 8. Jak je dlouhá hadice na odvod tepla a mohu ji prodloužit? Délka hadice je maximálně z výroby 2 metry. V případě prodloužení se vytváří odpor na výdechový ventilátor a snižuje se tak účinnost chlazení.
 9. Jak se vyústí hadice na odvod tepla? Odvod tepla musí být zajištěn mimo klimatizovaný prostor a to nejčastěji do okna. Možností provedení je několik, buď využijte kruhový přechod s klapkou a nebo flexibilní lištu s redukcí hadice na oválný průřez. Další možností je dokoupení speciálního látkového závěsu do okna (tzv. okenní izolace do okna pro mobilní klimatizace)
 10. Jaké teploty je možné nastavit? Na klimatizaci je možné nastavit teplotní rozsah od 17 až do 30 °C.
 11. Mohu použít mobilní klimatizaci také pro chlazení serverovny nebo PC technologie? Ano, je to možné, ale vyzářená tepelná zátěž od technologie nesmí být vyšší než výkon klimatizace například 3,5 kW! Jednotka pak nezajistí vychlazení prostor na požadovanou teplotu a může pak v čase dojít k jejímu výpadku na přehřátí?
 12. Jak je to s odvodem kondenzátu? Mobilní klimatizační jednotka Midea je vybavena speciální technologií dochlazovače a odparu kondenzátu. Díky tomuto řešení je většina kondenzátu odváděná mimo klimatizovanou místnost odpadní vzduchem.
 13. Jaká je přibližná spotřeba klimatizace? Pokud jednotka poběží za den na plný výkon například 6 hodin při elektrickém příkonu 1 kW, tak lze počítat na den spotřebu 6 kWh x 5 Kč/hod = spotřeba 30 Kč na den.

 

Parametry

Chladící výkon (kW) 3,5
Topný výkon (kW) 2,9
Vhodná do plochy místnosti (m2) 18-35
Elektrické napájení (V) 230
Elektrický příkon chlazení (W) 1350
Odběrový proud při chlazení (A) 5,9
Odběrový proud při topení (A) 5,0
EER (W/W) 2,6
COP (W/W) 2,8
Energetická třída A
Průtok vzduchu (m³/h) 355/370/420
Hladina hluku jednotky -min./stř./max. - dB(A) 44/46/50
Typ chladiva R290
Rozměry jednotky - Š x V x Hl. (mm) 467x765x397
Přepravní rozměry obalu - Š x V x Hl. (mm) 525x890x440
Čistá hmotnost (kg) 30,5
Přepravní hmotnost (kg) 34,5
Ovladač ANO

3 dalších produktů ve stejné kategorii: