Klimatizace Midea, Panasonic > Výrobce Midea

Konvice jako dárek

Pořiďte si účinnou klimatizaci přímo od dovozce! Zajistíme její odbornou montáž. Poskytujeme i dlouhodobý servis. 

 • Objednejte si klimatizaci Midea Mission vč. montáže a dostanete od nás malý dárek!
 • Klimatizace Panasonic zajišťují pohodlné chlazení, šetří energii a čistí vaše okolí. Jejich nová technologie Nanoe™ využívá k čištění vzduchu v místnosti jemné nanočástice.

 Potřebujete poradit s návrhem klimatizace? Vyplňte poptávkový formulář a my vám zpracujeme cenovou nabídku.

Klimatizace Midea, Panasonic  > Výrobce Midea

Počet produktů: 13

Podkategorie

 • Klimatizace do bytu a kanceláře

  Objednejte si u nás klimatizaci s montáží a získáte slevu až 25 %!

  Do bytů, domů a kanceláří doporučujeme dělené klimatizace typu SPLIT (jedna klimatizační jednotka vnitřní a jedna venkovní), aplikace klimatizace pro jednu místnost, nebo systém MULTISPLIT, kdy na jednu klimatizační jednotku venkovní je napojeno až 5 klimatizačních jednotek vnitřních.

  Pomůžeme vám s výběrem vhodné klimatizace. Vyplňte poptávkový formulář a my vám zpracujeme cenovou nabídku!

 • Klimatizace serveroven

  Na základě našich dlouholetých zkušeností v oblasti chlazení serveroven, různých komunikačních a IT  technologií vám nabízíme profesionální řešení na klíč. Mezi naše významné zákazníky patří například Česká pošta, s. p., a Okresní správy sociálního zabezpečení, pro které trvale klimatizujeme většinu serveroven.

  Vyberte si typ vnitřní klimatizační jednotky. Nástěnné klimatizace pro serverovny instalujeme ve výkonových řadách od 2,5 do 8,2 kW. Při požadavku vyššího chladicího výkonu doporučujeme buď kombinaci nástěnných jednotek, nebo pak podstropně parapetní klimatizace ve výkonech od 7 až 17 kW chladu. Klimatizace pro serverovny musí být vybaveny soupravou pro zimní provoz v případě režimu chlazení, kdy venkovní teplota vzduchu poklesne pod +10 °C.

 • Centrální klimatizace

  Jedná se o centrální klimatizace pro více místností. Většinou jde o klimatizace kancelářských, administrativních prostor nebo prodejny, kdy na jednu venkovní klimatizační jednotku je možné napojit až 16 klimatizačních jednotek vnitřních.

  Centrální klimatizační systémy umožňují jak chladit, tak i vytápět na principu tepelného čerpadla vzduch-vzduch.

  Kontaktujte prosím naše odborníky (obchod@klimarapid.cz) nebo využijte náš poptávkový formulář.

  KATALOG CENTRÁLNÍCH KLIMATIZAČNÍCH JEDNOTEK MIDEA.

 • Mobilní klimatizace

  Mobilní klimatizační jednotky Midea jsou vybaveny japonskými kompresory Toshiba. Jedná se o nejjednodušší způsob klimatizace bez nutnosti odborné montáže.

  Pořiďte si účinnou značkovou klimatizaci do bytu či kanceláře přímo od dovozce!

  Mobilní klimatizace s tepelným čerpadlem

  Klimatizace s dálkovým ovládáním

  Mobilní klimatizace se vyrábějí v kompaktním provedení: teplo je odváděno flexibilní hadicí mimo klimatizovanou místnost.

 • Dveřní clony

  Vzduchové clony, nebo též dveřní clony, jsou určeny pro provoz v obchodních, komerčních a veřejných budovách, v průmyslu a v chlazených skladech. Pomáhají udržovat teplotu v daném prostoru tím, že v zimě brání pronikání chladného vzduchu, v létě teplého vzduchu z venkovního prostředí do budovy. 

 • Příslušenství ke klimatizacím
 • Odvlhčovače vzduchu

  Odvlhčovače vzduchu jsou určeny k odtahu vlhkosti z místnosti. Používají se v koupelnách, na sušení prádla či při odstraňování nadbytečné vlhkosti z prostor postižených nadměrnými srážkami. Lze je také využít při zatopení sklepů po povodních.  

  Výkony odvlhčovačů se pohybují od 10l/24 do 30l/24h. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek