Klimatizace serveroven

Na základě našich dlouholetých zkušeností v oblasti chlazení serveroven, různých komunikačních a IT  technologií vám nabízíme profesionální řešení na klíč. Mezi naše významné zákazníky patří například Česká pošta, s. p., a Okresní správy sociálního zabezpečení, pro které trvale klimatizujeme většinu serveroven.

Vyberte si typ vnitřní klimatizační jednotky. Nástěnné klimatizace pro serverovny instalujeme ve výkonových řadách od 2,5 do 8,2 kW. Při požadavku vyššího chladicího výkonu doporučujeme buď kombinaci nástěnných jednotek, nebo pak podstropně parapetní klimatizace ve výkonech od 7 až 17 kW chladu. Klimatizace pro serverovny musí být vybaveny soupravou pro zimní provoz v případě režimu chlazení, kdy venkovní teplota vzduchu poklesne pod +10 °C.

Klimatizace serveroven 

Počet produktů: 7

Podkategorie

  • Nástěnné klimatizace serveroven

    Nástěnné klimatizační jednotky pro serverovny jsou vhodné pro chladící výkony od 2,5 až 8,2 kW. Při požadavku vyššího chladícího výkonu doporučujeme klimatizovat pomocí kombinace více nástěnných klimatizačních jednotek, popřípadě zvolit podstropně parapetní klimatizace.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek