Klimatizace

Dodáváme kvalitní značkové klimatizace Midea a Panasonic pro domy, byty a kanceláře. Zajistíme jejich odbornou montáž. Poskytujeme i dlouhodobý servis.

Nabízíme mobilní klimatizace, nástěnné a kazetové klimatizaceklimatizace serveroven a příslušenství ke klimatizacím.

Zpracujeme vám cenovou nabídku!

Klimatizace  

Počet produktů: 29

Podkategorie

 • Klimatizace do bytu a kanceláře

  Vyberte si spolehlivou a tichou klimatizaci do bytu či kanceláře. Pomůžeme vám s výběrem vhodné klimatizace a zajistíme její odbornou montáž.

  Do bytů, domů a kanceláří doporučujeme dělené klimatizace typu SPLIT (jedna klimatizační jednotka vnitřní a jedna venkovní), aplikace klimatizace pro jednu místnost. Nebo systém MULTISPLIT, kdy na jednu klimatizační jednotku venkovní je napojeno až 5 klimatizačních jednotek vnitřních.

  Vnitřní klimatizace

  Vnitřní klimatizační jednotky je možné zvolit nejčastěji v nástěnném provedení, ale lze si vybrat klimatizační jednotky kazetové do podhledu, klimatizace podstropní, klimatizace parapetní nebo zabudované klimatizace kanálové.

 • Klimatizace serveroven

  Na základě našich dlouholetých zkušeností v oblasti chlazení serveroven, různých komunikačních a IT  technologií vám nabízíme profesionální řešení na klíč. Mezi naše významné zákazníky patří například Česká pošta s.p. a Okresní správy sociálního zabezpečení, pro které trvale klimatizujeme většinu serveroven.

  Vyberte si typ vnitřní klimatizační jednotky. Nástěnné klimatizace pro serverovny instalujeme ve výkonových řadách od 2,5 do 8,2 kW. Při požadavku vyššího chladicího výkonu doporučujeme buď kombinaci nástěnných jednotek, nebo pak podstropně parapetní klimatizace ve výkonech od 7 až 17 kW chladu. V neposlední řadě je nutné připomenout, že klimatizace pro serverovny musí být vybaveny soupravou pro zimní provoz v případě režimu chlazení, kdy venkovní teplota vzduchu poklesne pod +10 °C.

 • Centrální klimatizace

  Jedná se o centrální klimatizace pro více místností. Většinou jde o klimatizace kancelářských, administrativních prostor nebo prodejny, kdy na jednu venkovní klimatizační jednotku je možné napojit až 16 klimatizačních jednotek vnitřních. Centrální klimatizační systémy umožňují jak chladit, tak i vytápět na principu tepelného čerpadla vzduch-vzduch.

  Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte prosím naše odborníky (obchod@klimarapid.cz) nebo můžete využít našeho poptávkového formuláře.

 • Mobilní klimatizace

  Nabízíme mobilní klimatizační jednotky MIDEA, které jsou vybaveny japonskými kompresory Toshiba. Jedná se o nejjednodušší způsob klimatizace bez nutnosti odborné montáže.

  Mobilní klimatizace s tepelným čerpadlem

  Klimatizace s dálkovým ovládáním

  Mobilní klimatizace se vyrábějí v kompaktním provedení: teplo je odváděno flexibilní hadicí mimo klimatizovanou místnost. Nabízíme je ve výkonu 3,5 kW  v provedení pouze chlazení.

 • Příslušenství ke klimatizacím
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 29 položek