DAIKIN MC70L čistička vzduchu

DAIKIN MC70L

Nový produkt

Japonská čistička vzduchu Daikin MC 70 L zajistí vyšší komfort dýchání nejen pro alergiky a astmatiky. Díky unikátní technologii Flash Streamer dosahuje vyšší účinnosti čištění vzduchu. Odstraní 99,6 % těžkých alergenů (roztoče, pyly a plísně)! Účinně odstraňuje cigaretový kouř, zápach z cigaret a nepříjemné pachy.

Více informací

Zboží je dostupné od června 2020 na objednávku,

12 536 Kč
s DPH

10 360 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Ke stažení

Více informací

Čističku vzduchu Daikin MC 70 L můžete ovládat pomocí dálkového ovládání. Přes vysoký vzduchový výkon vhodný pro boj s prašností se hlučnost přístroje pohybuje v extrémně nízkých hodnotách 16-48 dB. Tichý mód vás nebude rušit ani při spaní. Pro noční provoz můžete také nastavit úroveň jasu signalizačních diod na přístroji.

Čističku je možné provozovat v automatickém módu podle míry znečištění vzduchu, v pylovém režimu vhodném pro alergiky a v režimu negativních iontů, který vzduch zejména osvěžuje.

 Čistička vzduchu DAIKIN MC 70 L obsahuje:

  • Prachový předfiltr pro zachytávání největších částic a antibakteriálním nátěrem.
  • Jednotka Flash Streamer generuje vysokorychlostní elektrony, které účinně rozkládají chemické sloučeniny jako jsou pachy a formaldehydy do neškodných vedlejších produktů.
  • Nano-fotokatalyzátorový TIO2 filtr společně s jednotkou Flash Streamer rozkládá nebezpečné plyny (je 300krát účinnější než aktivní uhlíkové filtry). Je schopen rozložit 114 druhů znečišťujících a škodlivých plynů bez vytváření druhotného znečišťování. Tento filtr má schopnost vlastní regenerace, díky procesu samočištění není prakticky nutné filtr vyměňovat.
  • Ionizátor vytváří velké množství záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží. Shluky prachových částic jsou jsou zachyceny na elektrostatickém filtru.

Čistička obsahuje zásobu 5 skládaných filtrů, které je třeba měnit po 9-12 měsících.

Filtry tedy vydrží na 4-5 let chodu a je možné je objednat v našem e-shopu.

Parametry

Vhodná do plochy místnosti (m2) 50
Čistá hmotnost (kg) 8,5
Přepravní hmotnost (kg) 10
Průtok (m3/h) 420
Dálkové ovládání ANO
Vhodná pro max. počet osob 5
Účinnost odstranění prachu (%) 99,6
Hluk - max. / min. dBA 47/16

Příslušenství

1 další produkt ve stejné kategorii: